Kosz mojżesza czy łóżeczko dostawne?

Wielu z Nas, rodziców zastanawia się co będzie wyborem – Kosz Mojżesza, czy łóżeczko dostawne?. Spróbujmy rozwiązać tę zagadkę!

Łóżeczko dostawne i Kosz Mojżesza różnią się od tradycyjnych łóżeczek dziecięcych swoimi funkcjonalnościami.

Zarówno Kosz Mojżesza jak i łóżeczko dostawne zapewni możliwość przebywania blisko malucha. Oba produkty można wykorzystać od pierwszych miesięcy życia dziecka. Łóżeczko dostawne i Kosz Mojżesza łączy kilka zalet – dzięki nim dziecko może spać w pobliżu łóżka rodziców, przewagą Kosza Mojżesza zdecydowanie jest to, że można go nawet postawić na łóżku. Dodatkowo Kosz Mojżesza można łatwo przenosić – zabierzesz go więc do innego pokoju, na kanapę czy na balkon.

Jaki Kosz Mojżesza kupić?

Naszym zdaniem przede wszystkim ładny, trwały i funkcjonalny. Szeroki wybór koszy z pewnością pozwoli dostosować design do każdej przestrzeni. Wolisz beże i szarości, czy może róż? W ofercie lil’things znajdziesz wiele kolorów Kosza Mojżesza, sprawdź, który z nich najlepiej wpisze się w Twoje wnętrze.

W jaki sposób używać Kosza Mojżesza?

Kosz Mojżesza jest multifunkcjonalny, możesz wykorzystać go z powodzeniem jako łóżeczko dziecięce, przenośne łóżeczko lub z wykorzystaniem bujanego stojaka jako kołyska.

Co jeszcze przyda się do kosza mojżesza?

Kupując kosz warto pomyśleć o akcesoriach. Jakich?

  • Bujany stojak do Kosza Mojżesza – to must have, dzięki niemu zamienisz swój Kosz Mojżesza w kołyskę lub wykorzystasz go jako łóżeczko, które postawić możesz obok łóżka rodziców.
  • Pościel do Kosza Mojżesza – zapewni dziecku spokojny sen i da poczucie bezpieczeństwa.
  • Organizery do Kosza Mojżesza – dzięki organizerom łatwo uporządkujesz wszystkie potrzebne rzeczy

Sprawdź produkty lil’things

Masz więcej pytań?

Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania – skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!
-> Kontakt

Wpisy, które mogą Cię zainspirować

Zobacz wszystkie wpisy