Zaprojektowane przez rodziców

Też jesteśmy rodzicami, wiemy jak tworzyć produkty, by były odpowiednie dla innych rodziców i ich pociech.
Wybierając kolory, opieramy się na naturalnych, zarezerwowanych tonach, które nie podlegają modzie. Wszystkie materiały są przez nas starannie dobierane i przetwarzane w naszej pracowni. Nasza deklaracja projektowa ma na celu zapewnienie, że produkty są wytwarzane tam, gdzie surowce występują naturalnie. Przywiązujemy dużą wagę do zachowania i docenienia wyjątkowego kunsztu ręcznego rzemiosła.

100% nasza produkcja w Polsce

Nasz proces produkcyjny i nasze standardy jakości są przejrzyste dla naszych partnerów. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w starannie kontrolowanych, bezpiecznych i uczciwych warunkach. Dlatego nie idziemy na żadne kompromisy, jeśli chodzi o zatrudnienie czy produkcję.
Zawsze kierujemy się określonymi przez nas wartościami i podejmujemy decyzje biznesowe z rozwagą w oparciu o naszą społeczną i ekologiczną odpowiedzialność. Gdy tylko jest to możliwe, wybieramy zrównoważoną ścieżkę, aby chronić zasoby i środowisko.

Nasza wizja

Kochamy to, co robimy. Ta pasja znajduje odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy, a także w naszych produktach i ich pełnych miłości detalach. Jesteśmy przekonani, że ponadczasowy design zawsze zwycięży i ​​to motywuje nas do tworzenia kolejnych wyjątkowych produktów na wyjątkowe chwile w życiu. Postrzegamy nasze produkty jako towarzyszy całej rodziny we wszystkich chwilach, jakie daje nam życie.

Wierzymy, że produkty Lil’things są częścią Twojej pamięci, teraźniejszości i przyszłości i towarzyszą Ci w życiu, domu i rodzinie.

To właśnie lil’things

 

przejdź do sklepu

Ręczne wykonanie

Nasze produkty są ręcznie tworzone z miłością, aby zdobić wnętrza i upamiętniać wyjątkowe chwile.

Dla wyjątkowych chwil

Zawsze z Wami w najważniejszych momentach

Od narodzin

Ponadczasowe produkty, tworzone z dbałością o każdy detal. Sprawią, że pierwsze szczególne dni i tygodnie po porodzie upłyną Wam na nieśpiesznym poznawaniu się i uczeniu siebie w otoczeniu przydatnych, bezpiecznych przedmiotów najlepszej jakości.